Wiki

Úvod > Ostatní > Úkoly

Úkoly

Prosba Lv 10.

Zdravím tě, mohl bys mi pomoci? Potřebuji abys mi od obchodnice Item-Shop - Ostatní přinesl Rukavici moudrého císaře. Byl bys tak laskav a pomohl mi, prosím?

Úkol:

Přinést Rukavici moudrého císaře.

Odměna:

6x Uhranutá věc

5.000.000 Yangů

Začátečnický úkol 1. Lv 25.

Vítej, dobrodruhu. Proslýchá se, že je zde nový bojovník, který se ničeho a nikoho nebojí. Co kdybys mi to tedy dokázal/a, ať to vidím na vlastní oči? Ve městech Yayang, Bokjung a Bakra se potulují velmi nebezpeční lidé co terorizují naši zemi. Jsem velice štědrý muž, a proto tě čeká velkorysá odměna pokud uspěješ. Hodně štěstí!

Musíš zabít:

5x Mahon

5x Bo

5x Goo-Pae

5x Chuong

3x Brutální Velitel

Odměna:

Kostým

10x Fazole Zen

5x Požehnaná věc

30x Začarovat předmět

20.000.000 Yangů

Začátečnický úkol 2. Lv 30.

Zase ty? Rád tě vidím, minule sis vedl/a velmi dobře. Pokud jsi připraven/a, mám pro tebe další, tentokrát těžší úkol. Můj bratr byl před několika dny na jeho klasické obchodní cestě, jenomže narazil na velmi hrozné a odporné příšery, které mu skřížili cestu. Nezbývalo mu nic jiného, než se vrátit do vesnice a vše mi oznámit. Budeš tak odvážný/á a postavíš se jim, aby bratr dokončil svou cestu? Odměna tě nemine, hodně štěstí!

Musíš zabít:

3x Královna pavouků

3x Devítiocas

3x Král plamenů

25x Meteor žárlivosti

25x Meteor duše

25x Meteor stínů

Odměna:

Kostým

15x Fazole Zen

10x Požehnaná věc

50x Začarovat předmět

40.000.000 Yangů

Rybářová hostina Lv 30.

Ach jo, né a né chytit tu správnou... Příteli! Přistup blíž, pomůžeš mi! Jsem v nesnázích. Chtěl jsem připravit hostinu, ale na to potřebuji ryby, spusty ryb!

Musíš přinést:

3x Grilovaný losos

3x Grilovaný candát

3x Grilovaný kapr

Odměna:

1x Kniha o rybaření

40x Začarovat předmět

Vzácná ruda Lv. 35.

Příteli! Prosím, potřebuji pomoct. Potřebuji abys mi donesl následující rudy:

Musíš přinést:

250x Fosilní kmen

250x Měděná ruda

250x Stříbrná ruda

Odměna:

3x Diamant

7x Kniha těžby

10x Uhranutá věc

10x Požehnaná věc

Začátečnický úkol 3 Lv. 40.

Hej, ty tam! Ano přesně ty. Naši zemi zasáhla spousta meteorů co padaly z oblohy, jakmile se k nim kdokoliv přiblíží, začnou divně páchnout a vylézá z nich něco strašného... Poslal jsem už mnoho lidí, nikdo se nevrátil. Jsi naše jediná naděje. Pospěš si prosím, hodně štěstí!

Musíš zničit:

25x meteor tvrdosti

25x Meteor ďábla

25x Meteor pádu

25x Meteor smrti

25x Meteor vraždy

25x Meteor Pung-Ma

25x Meteor Ma-An

25x Meteor Tu-Young

25x Meteor Jeon-Un

Odměna:

Kostým

25x Fazole Zen

15x Požehnaná věc

100x Začarovat předmět

70.000.000 Yangů

+10% Silný proti meteorům

Úkol pro pokročilé 1. Lv 60.

Vítej, dobrodruhu. Slyšel jsi o tom, co se děje? Spusta lidí ke mě chodí s tím, že mají hrozivé sny, sny o smrti, které jsou podle jejich slov jako skutečné. Někteří už nevydrželi, zhroutili se, zemřeli. Po dlouhém prozkoumávání jsme zjistili, že z Věže démonů vychází temná energie, která vše způsobuje. Věži démonů vládce Zubatá s kosou, která má ovšem obrovskou magickou sílu a je těžké ji porazit, avšak proto jsem oslovil tebe - je o tobě známo, že jsi hrdý a silný bojovník. Jdi prosím do Věže démonů a poraz 3x Zubatou s kosou. Pokud to splníš, odměna tě nemine.

Musíš zabít:

3x Zubatá s kosou

Odměna:

10x Bílá perla

10x Modrá perla

10x Krvavě rudá perla

50.000.000 Yangů

Úkol pro pokročilé 2. Lv 75.

Jednou vládl světu Ashia2 nechvalně známy, mocný a všemi obávaný - Azrael. Po mnoha bitvách proti Azraelovi se podařilo nad Azraelem vyhrát. Po finální bitvě ztratil Azrael veškerou svou moc a ukryl se neznámo kde. Azrael se postupem času regeneroval, nabíral síly a znovu začal připravovat své žoldáky a teď má v úmyslu povstat a zničit vše, co mu bude stát v cestě. Budeš tak odvážný a postavíš se mu? Odměna tě nemine.

Musíš zabít:

3x Azrael

Odměna:

100.000.000 Yangů

100.000.000 BZK

Úkol pro pokročilé 3. Lv 90.

Slyšíš to? Zní to jako kdyby hromy pronikaly oblohou, ale pravda je jinde - ten zvuk moc dobře znám... To je dračí řev! Je to mocný drak známý jako Beran-Setaou z klanu Setaou... Musíš sebrat veškerou svou odvahu a zabít ho.

Musíš zabít:

50x Meteor Zin

5x Beran.Setaou

8x Velká ledová čarodejnice

Odměna:

100x Fazole Zen

Trvalý bonus +3000 ZB

Úkol pro experty 1. Lv 95.

Už jsi někdy zaslech o Gnollech? Jsou to odporná stvoření, jsou vzpřímené postavy, ale s hlavou vlka. Dokážeš si to představit? Nikomu dlouhá léta nevadili, avšak teď se začali nekontrolovatelně množit a budovat obří armádu... Naštěstí známe jejich slabinu! Gnollové vždy následují svého velitele, jako včely svou královnu, a bez něj se rozutečou jak splašení psi. Jediný co tedy musíš udělat je..no..už ti to asi došlo... Musíš zabít jejich velitele. Pokud to splníš, odměna tě nemine.

Musíš zabít:

10x Vrchní strážný gnollů

Odměna:

30x Cor draconis (legendární)

692 933 241 BZK

Úkol pro experty 2. Lv 105.

Dostal jsem hlášení, že ti skrčkové lemuři okrádají naše mírumilovné občany vesnic a neváhají podříznout hrdlo, jak já ty bestie nenávidím... Ale existuje ještě něco horšího, než jsou oni, jejich krvežíznivý a obávaný generál, je to fanatik a diktátor. Víme však, že nepohrdne žádným soubojem tváří v tvář. Musíme ho tedy vyzvat, porazit v boji a ukázat tak jeho následovníkům, kdo je tady pánem.

Musíš zabít:

10x Lemuří ochránce

Odměna:

150x Požehnaná věc

1 165 000 000 BZK

Úkol pro experty 3. Lv 115.

A je to tady zase... Nagy z Pustiny smrti si znovu dovolují na obyvatele naší vesnice. Myslím si, že je na čase, abys jim ukázal, kdo je tady pánem!

Musíš zničit a zabít:

20x Naga Králova

40x Meteor ohně

40x Meteor chtíče

Odměna:

25x Začarovat předmět+

Trvalý bonus +10% šance na obranu útoků ostatních hráčů